Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konfiguracia pc na hry

Zdravim, idem si kupit novy pc. Tento za 960€ (monitor, OS a podobne veci neprikladam). Chcem sa opytat, je to dobra volba, kedze som si ho konfiguroval ja? Presnejsie, utiahlo by mi to hry ako je Mafia 2 a Battlefield 3? (ich min konfiguracie su nizsie). Vopred dakujem, trochu sa v tom vyznam, ale potrebujem vediet 100% odpoved :)

Konfiguracia pc

Zakladna doska - Intel P67DE-B3 (4xDIMM 1333, 1xPCIex16, 2xPCIex1, 1xPCI, 4xSATAII+2xSATAIII)
Procesor - Intel® Core™ i5 2500 - 3,3GHz/6MB cache
Operačná pamäť - 8 GB DDR3-1333 Nanya-Elixir CL9 (2x4GB)
Grafická karta - ATI Radeon HD6950 2GB PCI-E (nutný 700W zdroj)
Pevný disk - 500GB, 7200RPM, 16MB cache, SATA 6Gb/s
RAID - bez RAIDu
Skrinka a zdroj - CoolerMaster Elite 331 so zdrojom Fortron 550W
---------------------------------------

Mafia 2
MINIMUM PC REQUIREMENTS
Windows XP/Vista/7
MINIMUM
Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3600 3GHz Processor
1.5GB RAM
8GB Hard Disk Space
DirectX 9.0c
nVidia GeForce 8600/ATI HD2600 Pro Video Card
DirectX 9.0c Compatible Sound Card
DVD-ROM Drive
RECOMMENDED
Quad Core 2.4GHz Processor
2GB RAM
10GB Hard Disk Space
DirectX 9.0c
nVidia GeForce 9800 GTX/ATI Radeon HD 3870 Video Card
DirectX 9.0c Compliant Sound Card
DVD-ROM Drive

Battlefield 3
Minimum System Requirements
Processor: Dual Core
Memory: 2 GB
Hard Drive: 15 GB for Digital Version, 10 GB for Disc Version
Video Memory: 256 MB
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 10
Keyboard and Mouse
DVD Rom Drive

Recommended System Requirements
Processor: Quadcore Processor
Memory: 4 GB
Hard Drive: 15 GB for Digital Version, 10 GB for Disc Version
Video Memory: 512 MB
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 11
Keyboard and Mouse
DVD Rom Drive

To bohužel jaksi není možné, mají mizernou možnost výběru, jak dílů tak výrobců.
Jsou to prakticky hotové návrhy s malou možností obměny. / deska, zdroj ..........
( zkus jim předložit ten návrh ode mě jestli by byli schopni to postavit ? )

hm... to musí být fakt "skvělá" firma, stavět výlučně na elixirech a fortronech... :-P

Nechceš se raději poohlédnout někde jinde? A kupovat herní PC na splátky mi přijde jako finanční analfabetismus. Tobě nevadí, že přeplatíš kvůli tak zbytečné věci jako je počítač na hraní minimálně cca 20%?