Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysledování mobilu

Dobrý den.
Nedávno jsem ztratil mobil. Tak jsem na něj zavolal a zvedl to nějaký muž. Dohodl jsem se s ním kdy mi mobil vrátí. To ale nepřišel a když volám tak mi nezvedá. Po 2 týdnech už ani nepočítám s tím že mi ho vrátí. Chci se zeptat jestli je nějaký způsob jak bych ho mohl vysledovat pomocí PC. Jestli teda je nějaký způsob. Předem dík za odpověď.

Co chceš na hledání mobilu programovat?
Změna kategorie, původně: Programování (host)

Určitě máš účet na internetu, kde můžeš vyhledat, kam z této SIM karty bylo voláno. Když budeš mít štěstí, bude možná některé číslo registrováno u operátora a s výpisem můžeš jít na policii. Po dlouhém, velmi dlouhém přesvědčování třeba zajdou na tu adresu a tam se dovíš, že z toho tvého mobilu volala 12letá dcera mamince. A mobil dostala od svého strýce a nevěděla, že je kradený. Strýce 7 let neviděla, pak jí přinesl mobil a už zase neví kde je. Určitě je bezdomovec. To je vlastní zkušenost. Ušetříš si čas, nervy i peníze, když zablokuješ co nejdříve SIMku a koupíš si nový mobil.