Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kmotr

Dámy a pánové.
Neválí se čirou náhodou u někoho z Vás film Kmotr v českém znění ? Už ho delší dobu sháním pro známého, a nějak se nedaří. Je jedno jestli bude na VHS, nebo dej bůh na DVD.
Děkuji předem i za jakékoliv upozornění.
pakut@seznam.cz

to:anarchist - díky, a myslím to bez ironie, ale převést český zvuk do originálního DVD, respektive to smíchat v PC, a udělat z toho jiné DVD je něco, co se vymyká mojí "dovednosti", čili VELKÁ ŠPAŇELSKÁ VESNICE.
Ale i tak díky za radu.