Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MS Outlook 2010

Ahoj všem Outlookářům,

chci poprosit o radu, zda lze v MS Outlook 2010 navázat odkazem pro kliknutí konkrétní Kontakt do konkrétního Úkolu.
Prostě potřebuji mít z Úkolu přímým klikem přístup do Kontaktu, aniž bych to ručně hledal. Lze to vůbec?
Předem díky za rady.

Vecko

Karle díky za snahu pomoci.
Zdá se, že jsi mě dobře navedl.
Menu – Soubor – Možnosti – Kontakty – Propojení – Zobrazovat kontakty propojené s aktuální položkou

Teď ještě musím přijít na to jak v Úkolu vytvořit propojující odkaz na Kontakt.

edit:
Je to snadné, úplně dole v okně otevřeného Úkolu se zobrazí tlačítko Kontakty a pod ním je contact list pro výběr.
Díky moc za pomoc! Značím vyřešeno.