Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos dat mezi vzdálenými PC

Dobrý den,

potřeboval bych poradit jakým způsobem (bezplatně) propojit 3 pc, přičemž každý je v jiném městě. Potřebuji mezi těmito počítači automaticky každý den přesunovat nějaká data (to si udělám dávkovým souborem a jeho automatickým spuštěním). To znamená že bych potřeboval být schopný si na daném pc připojit vzdálený adresář jako síťovou jednotku. Plus ještě bych potřeboval umět se mezi těmito počítači připojovat přes vzdálenou plochu.

Nějaké neplacené řešení? Díky

Tak jsem došel tak daleko, že jsem zjistil, že mezi sítěma kde potřebuji VPN tunel udělat, již nějaký existuje - funguje a to pomocí openVPN. Je vytvořen server na centrále a na jedné pobočce je klient. Potřebuji tedy akorát připojit druhou pobočku k centrále. To znamená jak mám vytvořit další klientské klíče? Vycházím z návodu http://webove-stranky.com/site/openvpn-windows-pri klad-instalace-nastaveni a nevím co vše mám či nemám spustit, když už mám vytvořený serverový certifikát a chci pouze vytvořit další klientský...

Díky za rady!