Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymazání dat

Dobrý den, potřeboval bych z pevného disku vymazat všechna data, jen aby mi tam zůstal OS. Mám os Windows XP. Jak to udělat? Moc dík. Tom.

Dvě možnosti:
- ručně projít a vyhledat a ručně vymazat všechna nepotřebná data. Časová náročnost závisí na množství nainstalovaných programů a dalšího bordelu. Výsledek závisí na píli a pečlivosti mazajícího.
- zformátovat disk a nainstalovat systém znovu. Cíl dosažen 100%, časová náročnost asi hodinu, pokud si předem seženeš všechny potřebný ovladače.