Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno O2 3G Internet - chyba 720

Zdravím a potřeboval bych pomoc. Na novém notebooku se mi nedaří zprovoznit 3G internet od O2. Mám kartu Huawei E870 a připojuji se přes program Mobile Partner. Vždy během připojování to vyhodí chybu 720 a konec nepřipojí se. Zkusil jsem tedy SIM kartu vložit do USB modemu Huawei E1750 abych vyloučil možnost se původní karta nefunguje a vyhodilo to naprosto stejnou chybu. Poradí mi někdo co s tím dělat aby to chodilo? Případně prosím o laickou odpověď a předem děkuji.

Pánové děkuji všem za rady, problém vyřešen. Po telefonickém rozhovoru z O2 jsem se dozvěděl, že z důvodu toho, že jsem dlouho nedobíjel ( 7 měsíců ) tak to mám bloklý. Opravdu paráda, vždycky to byl rok, ale teď pokud dobiju za méně než 500 CZK tak je to jenom na půl roku. Takže jsem musel opět dobít, aby to odblokli. Jinak po chybě 720 jsem po internetu pátral, ale v mateřském jazyce jsem našel pouze otázky, odpověď v češtině žádná a když už tak pouze k XP. Takže všem děkuji za ochotu a vyřešeno.