Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vagcom IHR 304cz ve Windovs7

No a čo ten XP mod, resp. nastavenie kompatibilného režimu na XP?
Kde je program nainštalovaný v Program Files? Skús ho nainštalovať niekde inde...

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny