Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak přeložit google dokument pdf - asi nějaký nestandardní?

Ahoj,

potřeboval bych strojově přeložit tenhle dokument http://www.impots.gouv.fr/portal/deploiement/p1/fi chedescriptiveformulaire_4178/fichedescriptiveform ulaire_4178.pdf, správce daně chce prostě nepodepíše nic, co není česky, ježe tyhle formuláře jsou v šesti jazycích, ale česky nee.

Nevíte, na čem se google kouše, abych to nemusel dělat ručně?

Přece bych se zeptal:
Když teda otevřu přeložený soubor ve FF a chci ho vytisknout, tak se mi vytiskne jen to, co je vidět na obrazovce (menu-soubor-tisk), nikoli všechny stránky, které jsou vidět při ručním rolování!

Když to chci přetáhnout do wordu (pravé tlačítko na stránce v FF a Vybrat vše, pak znovu pravé tlačítko a Kopírovat), pak ve Wordu vložit jinak a HTML, tak se to stejně všechno nahmoucá vlevo, nezachová se vůbec tvar toho formuláře(rozložení).

Jak tedy to vytisknout tak, jak to vydá přeloženě google, se stejným rozložením ?
(nebo jinými slovy jak to se zachováním rozložení natáhnout do wordu ?)

???