Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM paměti-sloty

Zdravím, měl bych dotaz ohledně pamětí RAM, nefungují mi dva modré sloty, netuší někdo proč? (dva bílý a dva modrý) Když do nich ty RAM zapojím, tak to pc vůbec nenaběhne, jen černá obrazovka...koupil jsem si http://www.alza.cz/zeppelin-4gb-kit-ddr3-1333mhz-d 148254.htm a nejede to...přitom když je zapojím do bílých, tak jedou (ani ty starý co už tam mám nejedou v modrých slotech) je nějaká možnost že bych měl v pc zaráz ty starý+tyhle? Dík...desku mám Gigabyte GA-MA770T-UD3P

1) ty staré byli předtím než si to "ladil"(prasil) kde ? v modrých nebo bílých ?

2) když zkusíš ty staré dát jednu do modrého a druhou do bílého tak co ?
3) a když tam dáš tři -t.j. jednu z těch nových a vystřídáš to abys vyloučil to že jedna z těch nových ramek je v háji?

může být vadná deska i procesor/-viděl sem!/