Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koupě komponentů (MB+CPU)

Zdravím Vás. :-)

Potřeboval bych se poradit ohledně upgradu mého pc.
Nyní mám starou desku MSI 915GVM3-V, novou GK HD2600XT 512MB DDR3 128bit, 3GB RAM DDR2, Celeron singlcore 3.06GHz.

Plánuji koupit:
gigabyte-m68m-s2p-d149184.htm
http://www.alza.cz/amd-athlon-ii-x2-250-d153958.ht m , tento typ, nebo 255 či 260. Možná přitvrdim na http://www.alza.cz/amd-phenom-ii-x2-555-black-edit ion-d153438.htm.

Zajímá mě, zda je to vyhovující výběr a o kolik procent si výkonem přilepším. Jde mi o rychlejší počítač všeobecně, přece jenom je to dost slabé. Hraji nenáročné hry - Battlefield 2, source hry od valve, například L4D2. Hlavně chci větší fps v company of heroes či medievalu II total war, u strategií je tento cpu slabý, proto hledám aspoň to dvojjádro.

Nějaké jiné typy? Upozornuji, že cenový strop mám nízký (tak 3500kč) a neplánuji hrát typu Crysis, GTA4 nebo Mafii 2. Jde mi jen o vyšší fps u výše uvedených her.

Děkuji.

PS: Zdroj mám měsíc starý Seasonic 400W.

podleěmě Athlon II X 265 je to samé jako 250 akorat s vyšší frekvencí.

Byl jsem majitelem Athlona II X2 250. Před nim jsem měl obyčejný jednojádro Athlon64 3200 (podlemě ještě výkonější, než ten celeron) a teda rozdíl tam byl znát hned. Ale jak je zde několikrít zminováno. Ber desku s AMD Chipsetem a DDR3. Starej vercajk prodej