Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba s certifikátem

Dobrý den, chci se zeptat
Dneska ráno pustim PC, prohlížeč Google Chrome a chci se prihlásit na svuj E-Mail (gmail.com)
a při přihlašování to hodí nějaký dotaz s certifikátem.. zvolím přesto pokračovat a potom to hodí chybičku:

Tato stránka obsahuje smyčku přesměrování
Webová stránka na adrese https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?servi ce=mail&passive=true&rm=false&continue=https%3A%2F %2Fmail.google.com%2Fmail%2F%3Fshva%3D1%26ui%3Dhtm l%26zy%3Dl&bsv=llya694le36z&ss=1&scc=1&ltmpl=defau lt&ltmplcache=2&from=login provedla příliš mnoho přesměrování. Chcete-li tento problém vyřešit, zkuste vymazat soubory cookie pro tento web nebo povolit soubory cookie třetích stran. Pokud problém přetrvává, pravděpodobně se jedná o chybu konfigurace serveru a nikoli o problém ve vašem počítači.
Zde je pár návrhů:
Tuto stránku znovu načtěte později.
Další informace o tomto problému.
Chyba 310(net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Proběhlo příliš mnoho přesměrování.

a po pokračování .. kliknutí na načíst později to hodilo asi na po 5 tuto chybičku:

Zjistili jsme problém

Omlouváme se. Zdá se, že nastaly potíže. Zkuste použít Gmail s podporovaným prohlížečem. Jestliže zaznamenáte tuto chybu i při použití podporovaného prohlížeče, navrhujeme, abyste upozornili poskytovatele služeb Internetu (ISP), že server proxy odmítá přijmout soubory cookie při přesměrování HTTP.

s certifikátem to blblo i na Facebooku, ale nakonec sem se tu dostal, nevíte co s tím ?.. na mail potřebuju kvuli práce.. :( děkuji strašně moc :)

Chcete-li tento problém vyřešit, zkuste vymazat soubory cookie pro tento web nebo povolit soubory cookie třetích stran.

Zkuste použít Gmail s podporovaným prohlížečem. Jestliže zaznamenáte tuto chybu i při použití podporovaného prohlížeče, navrhujeme, abyste upozornili poskytovatele služeb Internetu (ISP), že server proxy odmítá přijmout soubory cookie při přesměrování HTTP.

Čo z toho si urobil?

Pokud problém přetrvává, pravděpodobně se jedná o chybu konfigurace serveru a nikoli o problém ve vašem počítači.

vymazal sem cookies a piše to jen tu chybu s certifikátem:
Platnost bezpečnostního certifikátu stránek již vypršela!
Pokusili jste se přejít na server www.google.com, ale server předložil certifikát, jehož platnost vypršela. Nejsou k dispozici žádné informace, které by naznačovaly, zda byl certifikát od vypršení jeho platnosti zkompromitován. Znamená to, že aplikace Google Chrome nemůže spolehlivě zaručit, že komunikujete se serverem www.google.com a nikoli s útočníkem. Neměli byste pokračovat.

Stále a ta samá chyba..
Tato stránka obsahuje smyčku přesměrování
Webová stránka na adrese mail provedla příliš mnoho přesměrování. Chcete-li tento problém vyřešit, zkuste vymazat soubory cookie pro tento web nebo povolit soubory cookie třetích stran. Pokud problém přetrvává, pravděpodobně se jedná o chybu konfigurace serveru a nikoli o problém ve vašem počítači.

Cookie sem vymazal :)