Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem .NET Framework

Při instalaci .NET FRamework 4 se naskytne tato chyba:

Instalace nemohla být dokončena z těchno důvodů:
Při instalaci došlo k závažné chybě.

Nevíte někdo co s tim? Děkuji

tazatel nepíše verzi svých win, což obvykle předpokládá že zná jen ty poslední.
ale pokud u starších win než 7 nemá poslední servicepack, nenainstaluje to.

sračky typu "cleanup tool" jsou velmi dobrá rada, aspoň to bude muset přeinstalovat celé, a pak bez konfliktů nainstaluje i zbytečný .net v.4