Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatěžování procesoru

Dobrý den mám takový problém, že asi po 3 minutách pa zapnutí PC se výkon procesoru pohybuje kolem 40% a to i když není vykonáván žádný úkon. Můžete mi prosím někdo poradit co s tim? Děkuji Hony

Aha, nabuduce si to opis presne a daj ten nazov do google.com, dozvies sa co to je presne, aby si vedel kedy a preco to zacne zas blbnut :) Mozno hladal nejake update a nenasiel :) Take veci sa niekde potom daju vypnut v nastaveni toho neznameho programu, ku ktoremu ten proces patril.