Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS A52JE

Dobrý den,

mám s notebookem problém. Jde o to, že večer jsem ho vypínal a vypnul se s aktualizacema. Ráno jsem ho zapnul, ale vyhodil se bluescreen. Tak jsem chtěl přeinstallovat windows 7 ultimate 64x, ale když jsem ho znovu zapnul, tak se jen nahodí a neukáže na LCD vůbec nic.. čte z mechaniky, slyšim větráky, ale LCD nic neukazuje. Poškozené není.

Mohu požádat o rady jak to zase zprovoznit? děkuji.

LCD nic nezobrazuje, protoze je mozna prepnute zobrazeni na externi monitor.
To se da nastavit v BIOSu nebo pomoci klavesove zkratky Fn+F7 (obvykle)

Preinstalovavat kvuli tomu, ze ti system nenastartuje je hloupost. Urcite jsi nezkusil nastartovat do nouzoveho rezimu, pripadne do posledni funkcni konfigurace, vid?