Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitac se sam vypina

Zdravim. Dokazal by mi tu nekdo poradit s timto problemem? Podezreni pada prave na zdroj, ale bohuzel nemam k dispozici jiny na vyzkouseni. Nevite tedy jak bych mohl jinak zjistit ze za timto problemem stoji prave zdroj? Jedna se o zdroj lc power lc6600 v2.2

Myslím, že do 14-ti dnů lze obecně všechno zboží koupené přes internet vrátit, speciality konkrétního obchodu si už musíš nastudovat. Když to není zdrojem, pak se asi něco (nejspíše procesor) přehřívá. Dostaneš se aspoň do BIOSu abys viděl nějaké teploty? Popř. zkus počítač zapnout při odstraněných bočnicích.

Takový trik, co děláme v práci, když naše IT (jako vždy) kouří a nepomáhá:
- vezměte plastovou hadičku a fén. Hadičku pevně na fén upevněte, aby z ní šel teplý vzduch.
- Hned po zapnutí hadičkou přejíždějte po desce kolem švábů a jak to spadne rychleji, než obvykle, máte bycha.
- bacha, vzduch teplý, ale ne moc. První stupeň toho fénu.

Tím jsme odhalili už pár studených spojů. Oprava je horší - rozehřát teplovzdušnou pistolí spoje toho švába. A to u nás umí jen jeden člověk, takže s tím neumím poradit.