Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - nejde mi spustit

Zdravím mám takový problém, nejde mi spustit Firefox jak kliknu na ikonu nic se něděje, mě by bylo celkem jedno že budu používat jiny prohlížeč, jen potřebuju vytahnout hesla. Nechápu to včera vše jelo v pohodě a dneska ne, jistě skoušel sem reinstal, nepomohlo prostě ff nespustím ať se děje co se děje. Děkuju za jakoukoliv radu
Změna předmětu, původně: Firefox (LaKr) (Kráťa)

Ahoj jak si to vyřešil mám ten samý problém ..... mám win 7 a po nainstalování firefoxu otevřu ho tam maximálně 2 krát a pak uz ne poklikam ... zahrabe a tot vše ..... takže zase opet odinstalovat nainstalovat .... a mam avast nejnovejší verzi .... žeby to dělala ona?:....
díky za odpověd