Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth aneb co s tím ?

Zdravím,
měla bych dotaz na bluetooth (doufám že to patří k "pc").. Zapojím bluetooth do pc a ono se to začne instalovat.. Po instalaci mi to napíše tyto chyby --> v příloze.. (mám to v angličtině) Nevíte, jak se toho zbavit ? Protože bych si ráda poslala do mobilu filmy (3gp), jenže mě se to ve čtvrtce sekne ,a tím se mi naskytne další problém --> viewtopic.php .. Na té stránce jsou na to odpovědi, jen že když si stáhnu ten program co tam psal Martin "SetupBtwDownloadSE.exe"... Tak ten mi to narušené bluetooth nenajde .. :(
Děkuji moc..
Změna kategorie, původně: Multimedia (mif)

Zřejmě tam instaluješ nesprávný driver, popř. (to je USB dongl?) připojuješ BT před instalací ovladačů. Jediný spráný postup instalace USB čehokoliv: nainstalovat driver, po výzvě (či po restartu systému) připojit zařízení.

Bluetooth : MSI 3x Faster .. Pc : Fujitsu computers Siemens SCALEO J..
Drivery mám instalovat, když nemám zapojené bluetooth nebo mám ?
Prvně jsem si stáhla tento driver download.html , který mi v instalaci napsal
: No unconfigured bluetooth devices found.
You should uninstall your existing bluetooth driver (stack) and reboot your computer.
It is recommended to unplug (or switch off) your bluetooth adapter during uninstall process.

If you still get this error, click "Report hardware configuration" bellow and e-mail results to us. This will help us to fix the problem.

Ovladač je třeba tady, tvůj odkaz neposoudím. Ta hláška ti přece říká, co máš udělat: odinstalovat stávající ovladač a restartovat systém. Doporučují v průběhu procesu fyzicky odpojit zařízení. Pak nainstaluj ovladač (s odpojeným BT!), po výzvě či restartu dongl připoj. To už jsem ale napsal. Zkus to, nezdaří-li se, budeme pokračovat.