Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI P67A-GD55 vs. P67A-G45

Dobrý den.

Rád bych se zeptal zda mají tyto dvě desky, nějaký zásadní rozdíl mezi sebou -
P67A-GD55.html a P67A-G45--B3-.html
Nejpodstatnější je aby měli nVidia SLI což mají (ikdyž u P67A-G45 to není napsáno na jejich webu, ale v obchodem píšou že umí nVidia SLI), ale zajímá mě zda-li mezi nimi jsou další "citelné" rozdíly?
Cenový rozdíl mezi nimi je cca 500Kč což není moc, ale tak, každá stovka dobrá že :)

Děkuji za odpověď(i).

Revize B3 opravuje problém se sata 3 (6GBS). Pokud nebudeš mít SSD a klasické disky /i s rychlostí sata 3/ připojíš na sata 2 porty nic podle mě nepoznáš.Klasický disk totiž nevyužije ani satu 2.

SLI je v podstatě jen nějaký certifikát který se nahrává do biosu možná nějak jinak aktivuje v čipsetu.
Pokud není na stránkách výrobce uvedena podpora SLI nemůžeš ji čekat na základě toho že v nějakým eshopu tvrdí že to sli umí/protože to zkopírovali z předchozího modelu/. Doporučuji se zeptat přímo u výrobce ale podle mě to SLI nemá.

Pokud-li to chápu správně tak G45 má novější revizi, která opravuje ty problémy se SATA.
Každopádně ohledně toho SLI, když koukám na názory na newegg - http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=13 -130-582&SortField=0&SummaryType=0&Pagesize=10&Pur chaseMark=&SelectedRating=-1&VideoOnlyMark=False&V endorMark=&IsFeedbackTab=true&Keywords=sli&Page=1# scrollFullInfo
Tak někdo píše že SLI umí (dokonce se tam někdo chlubí 2x 460GTX) a někdo zase říká že ne. Jak to mám chápat nevím :)