Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký netbook?

Zdravým
Uvažuji o koupi nějakého netbooku který by měl slušné vybavení a hlavně za málo peněz tak do 6l prostě za málo "peněz hodně muziky":-) já vím že tento dotaz je mírně řečeno opovážliví ale taky se říká kdo se neptá nic se nedozví díky všem za typy

v současném computeru 10/11 jsou prý nějaké "cestovní notebooky". na obálce píšou: ~13", váha od 1.3kg (takže ne nutně atom).

trochu mě to zajímalo, je tam i příloha connect tak jsem to koupil. ale ještě jsem nebyl na wc tak jsem to nečet = zatím nevím jak moc je to užitečný článek.
(na druhou stranu znám obsesi computeru všude propagovat acer, a úplné hnoje fak nemusím)

jo tak, ty chceš do 6l. takže šmejd bez baterek, rozdávaný zadarmo k sekačkám. tak to už sis vlastně vybral, nevím na co se ještě ptáš.