Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem estranky, kde nahlasit kopirovani webu?

Ahoj, někdo mi skopíroval totálně web, co tam mam já , to má i on, každé písmeno se shoduje, včetně obrázků. Připadá mi to jako bych měl 2 ty samé weby, akorád že ten na Estránkách není můj, ale pouze kopie mého webu. Nevíte kde na estrankách napsat že mi někdo celí web skopíroval a ať ho oni odstraní? Děkuji

Co když to je naopak a zkopíroval jsi web z eStranek? :-p Tím chci říct, že nejdřív budeš muset věrohodně prokázat, že jsi autorem obsahu, a pak s tím možná budou eStranky něco dělat...

Mimochodem, když ti tak hrozně vadí, že někdo zkopíroval tvůj úžasný web, máš v počítači všechny programy a hry legálně? Nic sis nezkopíroval? Nebo jen zloděj křičí chyťte zloděje?