Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Použití poškozeného HDD

Dobrý den,

rád bych věděl,jestli můžu použít HDD,který má poškozené segmenty?(Začalo padat PC čím dál častěji,až nakonec systém nenaběhl-disk"odešel".)Mě by zajímalo,jestli ho po naformátování můžu použít alespoň jako úložiště?Nemůže se stát,že dojde k poškození ostatního HW?-Saegate Baracuda 250GB.

Děkuji:-)

použil bych ten disk na "zálohu" nějakých filmů nebo hudby apod na které se nechceš dívat každý den, ale ani o to přijít. Pokud ten disk odpojíš a nepoběží moc často, tak počet vadných sektorů nebude nijak závratně růst. Měl jsem takto instalačku Win7, a nakonec disk umřel na vyschnutí ložisek a ne na vadné sektory.