Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde se pripojit na wi-fi

Dobry den,

Potreboval by som poradit s wi-fi. Uz dlhsiu dobu sa neviem pripojit na ziadnu bezdrotovu siet v okoli a neviem kde moze byt chyba! Doteraz vsetko fungovalo, zo zoznamu sietí som vybral pozadovanu siet (nebola zakodovana) a bezproblemov sa pripojil, ale teraz to nejde. Mohli by ste mi poradit v com moze byt chyba? Alebo aspon napisat par moznosti vcom to moze spocivat.

Vopred vdaka

Nie nemozeme ti poradit. Ty by si mi vedel poradit, keby som ti povedal, ze mi nejde auto, kde moze byt chyba?
Skus sa zamysliet este raz a hlavne si vsimni toho textu, ked na poradni zadavas novu otazku. Ono by bolo dokonca fajn, keby si si ho aj precital.

ano to mi vypisalo,ze sa IP adresa zhoduje,,2X asi, ale ostatnym otazkam nerozumiem so zaciatocnik v tomto smere,,preto nepoznam odpovede a prosim o radu,,mam problem nie len doma s pripojenim ale aj na verejnych miestach,kde je wi-fi,cca 3 tyzdne,Predtym to klapalo aj doma aj vonku