Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj - jak zapojit, aby se rozběhl větráček?

Dobrý den,

prosim vás, dá se nějak JEDNODUŠE upravit starý počítačový zdroj (bez vypínače) tak, aby když ho zapojím do zásuvky, se rozběhl větráček k němu připojený? (větraček připojený na molex)

Jednalo by se o zdroj: ANS model: LC-A300ATX

Předem všem děkuji za rady.
Změna předmětu, původně: Zdroj (karel)

na hlavním konktoru spojit zelenej drát s nějakým černým. pokud tam míto propojky dáš vypínč můžeš zdroj tím vypína a zapínat. neměl bys to v žádným případ zkusit zapnout bez zátěže (bez toho ventilátorku/.