Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s pripojenim

mam windows xp a snazim se nainstalovat si webNwalk manager od t-mobile na pripojeni k netu - instalace probehne ok, ale potom k pripojeni nedojde - protoze pripojeni neni k dispozici.

nevite nekdo jak si s tim poradit

1. Měla jsi tento program už někdy v počítači? Jestli ano, je potřeba nejdříve předchozí verzi odinstalovat (s ní se odeberou i staré modemy).
2. Po instalaci bych doporučil restart.
3. Jaké máš zařízení (modem)?
4. Máš dobrý signál?