Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače grafiky

Ahoj. Doposud jsme měl windows XP a ted' jsem si nainstaloval win7, ale nemůžu najít ovladače pro tuto grafiku. Měl by to být na nVidia Geforce 6600GT windows 7 64-bit. Děkuji předem

PS: neodkazujte mě na google...moc se ve vyhledávání na internetu nevyznám díky :-)

Ovladace sa nehladaju na google ale na strankach vyrobcu hardware. www.nvidia.com, tam budes mat sekciu support - drivers (resp. podpora - ovladace ak to ma aj CR. Ak nie tak zvol United Kingdom)

A gratulujem kupou noveho Windows si zvysil hodnotu toho PC na 5nasobok povodnej hodnoty :) Zmysel to samozrejme ziaden nemalo, si tych 3000Kcs mohol radsej dat za pivo.

Kvoli vzhladu si nadrbat do notebooku nejaky zavireny warez ktory po case urcite vyhlasi ze je nelegalny a odmietne sa updatovat alebo vobec nastartovat, tak tomu hovorim pokrok.

Ak to je notebook tak to budes mat asi aj smolu lebo Win7 ovladace pre stare mobilne grafiky sa nemusia vyskytovat nikde ptz kto by to programoval. Ale skus na nvidia.com a zadat tam mobilne grafiky a podla moznosti presne oznacenie (a to mas v notebooku 6600GT? To si sa fakt nepomylil? Ja myslim ze hej).

1. Už je mám stáhlé a funkční
2. Ten win7 mám už 3 měsíce a když jdu na stránky microsoftu na ověření legal verze tak mi vyskočí, že je legalní! + stahuju normálně aktualizace a bez problémů ;-)
3. Pan nechápavý asi nepochopil, že ten MM psal, že mi nezvýší nějak výkon a já na to napsal, že ho nechci zvyšovat, ale jde jen o to, že win 7 má lepší vzhled, více funkcí a XP skoro pořád vyhazuje ERRORY!