Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem - není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení

Zdravim,

mám tu takový problém ohledně zvuku, co jsme koukla už hodně lidí se s tím potkalo a snad to vyřešilo, tak doufám že i Vy mi pomůžete.

Jedná se o to, že kdykoli když zapnu počítač tak se mi v pravém dolním rohu napíše u té ikonky zvuku není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení. Jo a ikonka zvuku je přeškrtnutá červeným křížkem. Nejsem úplnej amatér, pokusil jsme se to opravit sám, pak pomocí internetu co se kde psalo, ale nepodařilo se mi to prostě vyřešit. Zkoušel jsem nainstalovat různé ovladače, byl jsme na stránkách výrobce základovky, také na stránkách intelu, kámoš se to pokoušel opravit, v počítači u zvukovejch zařízení sem se hrabal, ale prostě ne ne ne. Jo taky bych dodal, že na začátku s tím problémem sem to třeba 2krát restartoval a šlo to, ale to po čase skončilo a už to nejde pořád. Mam i teamwiever, takže kdyby někod byl i tak ochotnej pokusil to vyřešit přes něj, budu rád. V současné době mam ovladač od Realtek.

Jinak mám: Windows 7 professional
32 bit operační systém
zvukovka High definition audio

Předběžně děkuju za každou odpověď a doufám, že se mi to s vaší pomocí podaří vyřešit.

Mam stejnej Problem jak toti dva, mám to od včerejška skolabovali mi windousi, dal sem tam 7dmičky, vubec mi nešlo PC Teprve dneska celej den sem se vtom vrtal než se to nastartovalo,A nejde mi taky tamto, + Přehřívá se mi Gracická karta a nevím proč , Nikdy se mi takovej problem nestal :) Děkuju za odpověd

Rovněž stejný problém. Po včerejší větší aktualizaci W10 (32b) se mi u tabletu Lenovo Miix 300 odpálil zvuk. Po najetí na ikonu repro se zobrazí "Není nainstalováno žádné zvukové zařízení". Po kliknutí se zjišťují problémy......Poradce při potížích neidentifikoval problém. Ve správci zařízení u zvuku (Realtek) je "Toto zařízení pracuje správně".Program Slimdrivers nenašel žádnou novou aktualizaci ovladače. V Biosu jsem žádné nastavení Enabled/Disabled nenašel.Provedeno 2x tovární nastavení. Je to tedy už jen na reklamaci?

Díky, zkusím odpoledne.Je pravda,že přes Slimdrivers jsem aktualizoval nějaké ovladače,takže než aktualizace Windows,bude spíše zde problém. Na druhou stranu Slimdrivers používám několik let (i na klasickém PC) a doteď bez problémů,tak jsem problém s tímto nespojoval.