Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Antivirem

Cau, když si nainstaluju nejaky antivirovy program (ted treba microsoft security essentials) tak když ho chci zapnout po restartu pc, objeví se chyba : operace byla zrušena z důvodů omezení platných pro tento počítač, obraťte se prosím na správce systému. Ale třeba avast jde normálně. Tak v čem je chyba a jak ji vyřešit ?
Díky

hlásí tam msse nějaký podrobnější popis chyby?

ale ve tvém případě - několik antivirů nekorektně smazaných místo odinstalovaných, použití cracklého antiviru - to ani nemá smysl řešit.
neodstranil jsi totiž jejich systémové soubory z adresáře "C:\WINDOWS\system32\drivers" (a samozřejmě i záznamy z registrů, ale to už je detail).
takže používej co ti jede, a až budeš systém někdy přeinstalovávat, už se k němu nechovej jako prase.

někteří výrobci av nabízí na svých stránkách specializovaný cleaner pro odinstalaci pozůstatků a odstranění spouštěcích záznamů z registrů. zkusit to můžeš, ale spíš počítej s tím, že ty windows jsou zralé na novou instalaci.

Mám dojem, že to způsobují zbytky nějakého jiného bezpečnostního software,jen už nevím kterého. Neměl jsi tam nějaký bezpečnostní balík vše v jednom a odinstaloval jen jeho část (McAfee, Symantec ...) nebo např. firewall (ZoneAlarm, Kerio atd.)? Zkus to pořádně vyčistit.