Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozsireni mista na disku

Pouzivam OS win7 ultimate.
Mam disk rozdeleney na dve partion C a D
Bohuzel na C uz mam malo mista(nejde nic odebrat) potrebuji presunou par GB z partion D na C.Jak to prosim udelat aniz bych musel reinstalovat pc.Nevite o nejakem dobrem programu?
Nekde jsem cetl ze by to melo jit i ve sprave disku ve WIN 7.Bohuzel tam mam akorat moznost zmensit disk.Rozsirit mam zasedle a nejde zvolit.

nebo prosim poradte nejaky jiny dobry SW
Dekuji za rady

Acronis Disk Director, ale postup je platny obecne

disk D: zmensit zleva - tohle je hodne casove narocna operace v radu nekolika (treba i 10) hodin, je treba zajistit ochranu pred vypadkem elektriny
disk C: roztahnout na uvolnene misto

Mnohem rychlejsi by bylo oddil D: uvolnit - data nekam odlit, zrusit jej, roztahnout C:, na zbytku vytvorit novy oddil D: a data tam vratit ze zalohy