Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Umí už mobily češtinu?

Pár let už s tím nemám problém, mobily s PalmOS ale skončily. :.(
Tak se dívám kolem sebe, co dál, ale v recenzích se o češtině nikdo nezmiňuje. Už ji umí všechny, nebo nikdo?

- čeština v kontaktech pro vkládání a zobrazování, při vyhledávání Š=S
- čeština v Opeře, nebo jiném prohlížeči
- v emilovém klientu
- v poznámkách
- popř. e-knihy, klidně *.txt, nemusí být *.pdb

Tak ja neviem ja som napr. predvcerom skusal na svojom telefone (1GHz RISC) s androidom prehravat HD video (720p wmv) a normalne som cumel ze jak to rychlo reaguje napr. pri manualnom "preskakovani" po videu posuvnikom to reagovalo takmer okamzite apod.

WMP vo Windows na normalnom PC 3GHz dulacore CISC s 10x vyssim vykonom mi pri tom videu scrolluje asi tak ze presuniem posuvnik a cakam jak debil aj sekundy kym tam obraz preskoci. Jak by to asi vypadalo na 10x slabsom CPU? Preco chce kazdy silou mocou mat to najhorsie co na svete existuje? Masochizmus? Nechapem.

Vůbec se nezabývám WM. Dal jsem to sem jen proto, že je to k tématu diskuze a aby bylo vlákno úplnější ]:) přestože je již vyřešeno. Přijde mi to lepší, než to hledat po více vláknech. A flame ohledně OS mobilů se nemám zájem zúčastňovat.