Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta problém

Ahoj, koupil jsem si novou grafickou kartu, nainstaloval ji. Ale přes monitor mám pořád takové blbosti viz. Screen, a grafika nejede na plný výkon, hry se sekají ale naopak se nesekají videa třeba na youtube .. Nevíte někdo co stím mám dělat?

PC a GRAFIKA je zcela KOMPATIBILNÍ

Screen: 817333302

No je sice možné, že je karta zmetek, ale může to být i ovladači, připojením karta/monitor.
A výkon je také věcí procesoru. V neposlední řadě, zdroj také nemusí být ten pravý.
(ovšem vše uvedené je tajné, tak těžko soudit)

Ovladace na CD su z roku 30 pred n.l., skus novsie z webu vyrobcu karty a pre spravne Windows. Ale ked mas nejake blbosti cez obrazovku tak je pravdepodobne vadna karta. Treba ale aj skontrolovat ze mas zapojene vsetky dodatocne napajania do karty a zakl.dosky a ze je dostatocne silny zdroj (12V vetvy)