Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se mi přehřívá - co s tím mám dělat?

můžu se zeptat,když se mi notebook přehřívá a kursor mi lítá jak chce co s tím dělá mi to 3 dny kdo mi poradí?

Změna předmětu, původně: můžu se zeptat,když se mi notebook přehřívá a kursor mi lítá jak chce co s tím mám dělat? dělá mi t
Změna kategorie, původně: Internet (host)

Jestliže se něco přehřívá, je třeba to lépe chladit. Jak starý je to notebook? Může pomoci už zmiňované vyčištění (vyfoukání) prachu, pracovat na pevné podložce (někdo si to třeba ještě vypodloží např. školní gumou, aby byl vespod lepší průvan), použít chladicí podložku, lze třeba i nastavením snížit výkon notebooku atd.