Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastaveni Biosu

dneska jsem si rekl, ze si nastavim bios..u myho stryho PC sem to delal tak ze sem PC zapnul a pri spuosteni klikl na "delete" takze svuj PC vypnul, zapnul a semtam projistotu abych to nezmeskal klikal na delete......v tom kdyz se obevilo "spousteni systemu windows" sem PC natvrdo vypnul s tim ze to zkusim znovu, a budu na delete mackat intenzivnej......o5 neuspech a obevila se zprava jestli chci PC spustit normalne, nebo v nouzovem rezimu. tak sem zmackl enter (normalne spustit), a ejhle ono nic....>>to znamena ze dokud se nezapne windows tak mi nejede klavesnice, protoze potom uz vse funguje...... a proto otazka zni:"nevite jak nastavit bios, nebo aspon aby mi jela klavesnice pri startu PC a ne az windows?"?.

dik za odpovedi :D

pocas POST klavesnica funguje aj ked je legacy support vypnuty.

P.S> jaku klavesu treba mackat ti to pise na obrazovke pocas POST zvycajne naspodku obrazovky. Niekedy je to F2 a niekedy uplne nieco ine. Ked mas pocas POST na obrazovke nejaky dementny obrazok vyrobcu tak zmackni Esc nech zmizne a citaj dole co mas mackat.