Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika Nvidia 9800

Dobré odpoledne, chtěl bych se zeptat, jakou by jste mi doporučili kartu ze série 9800. Nejlépe by to bylo do 2000 Kč. Tady: http://www.alza.cz/graficke-karty/dle-cipu/nvidia/ geforce-9800/18849994.htm Předem děkuji. A ještě, jestli by tady tato karta postačila na nejnovější hry, samozřejmě aby se hra nekousala ( jinak je můj počítač dobrý na hry). http://www.alza.cz/msi-n9800gt-md1g-pwm-d239886.ht m , dá se vymněnit GK Nvidia 8600 Gt za 9800Gt? Díky.

Mas v tom PC urcite kartu s PCIe ??? (Abys nahodou nemel jeste stare AGP!)

Jinak 9800GT NVidia trochu vylepsila a prejmenovala na GTS250 a tu zase vylepsila, snizila spotrebu a prejmenovala na GTS450, takze ber urcite tu.

No jak se to vezme, Fermi tak, jak bylo NVidii prezentovane puvodne jsou karty GTX470, GTX480, ...

Od GTX460 niz se o prave Fermi nejedna, nicmene pravdepodobne z marketingovych duvodu to NVidia zacala oznacovat tez jako Fermi, ale mas pravdu,ze GTS450 je jine jadro nez GTS250. ;-)