Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přetažení souborů

Prosím, můžete mi někdo poradit, jak dostat soubor z jednoho počítače do druhého? Mám malou flashku a soubor rozdělit nejde. Jsem připojená oběma počítači k internetu, používám router. Na jednom pc mám wind. XP a na druhém wind. 7. Díky moc za radu

Najprv vlezes do ovladacie panely - system a v zalozke nazov pocitaca skontrolujes ze tie PC maju odlisny nazov, a stejnu skupinu.

Potom si kliknes pravym na zlozku a vyberes ze chces zdielat tu zlozku. Ked to vypise ze musis prenastavit aj firewall tak ovl.panely - windows firewall a tam povolis zdielanie suborov a tlaciarni.
Z druheho PC by potom malo byt vidiet v "okolite pocitace" ten PC a pod nim tu nazdielanu zlozku. Medzi Win7 a XP je to jednym smerom problematicke takze si vyskusaj nazdielat zlozku na oboch PC a skus hladat na oboch PC ten druhy PC. Z jedneho to urcite rozchodis a to staci na presuvanie suborov medzi tymi PC.

P.S. este vo Win7 treba ist tusim do spravy sieti, a tam povolit "hladat okolite siete" alebo tak nejak.