Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová pc sestava

Dobrý večer,
potřeboval bych poradit se sestavou nového pc.Už jsem se snažil něco sesmolit a tu je výsledek.
Byl bych rád,aby jste mi to schválili,nebo sdělili případné nedostatky :) popř. co mám špatně.
Cena by měla být MAXIMÁLNĚ 15 000,- čím míň,tím LÉPE..Samozřejmě to ještě někdo musí sestavit,protože
si na to sám netroufám :) Děkuji za každou odpověd´

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0U710 10XTF010YMR0111N30116HT010WV80114NA010YO601

A ještě bych se rád zeptal co k tomu?Windows XP nebo 7??Osobně mi jsou sympatičtější XPčka..Nežerou aspoň tolik paměti a celkově se mi víc líbí.Ale při nejhorším ještě nějakou tu zlatku naškudlim a koupim ty sedmičky :)

Nepíšeš využití PC (co na něm budeš dělat) a návrhy vyvážených a ověřených sestav tu jsou každý týden - proč vymýšlet vymyšlené?

Na novou sestavu bych dal určitě W7. Ty XPčka stejně určitě nemáš krabicovou verzi, takže by byly nelegální.