Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Ahoj,
Chcel by som sa opýtať aká grafická karta by sa mi hodila do tohto PC:
AMD ATHLON 64 3000+
2GB RAM
K9N4 ULTRA-F
Nemôžem si dovoliť nový počítač tak by som chcel od vás dostať nejaké typy.
Cenovo do takých 130€.

Ta je pro tvou sestavu tak akorát. Vyšší grafický výkon s novou kartou bys jistě obdržel, limitujícím faktorem je ale CPU. Jestli do toho chceš mermomocí valit prachy, nestrkej tam nic výkonnějšího, než HD5670 (a i ta bude živořit z nedostatku "přísunu" dat).