Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zamrznutí zvuku + všech videii

Dobrý den

Vyskytl jse mi takový malý problém. Od 25.5.2011 ten den vyšla aktualizace W7 pro x64 procesory (KB5241014) se mi stává, že vypadne zvuk a následně se sekne video v tu chvíli nepůjde ani v chromu video. Je jedno jestli to bylo normální avi nebo 720p či 1080p, přehrávače BS a MKplayer ten samý problém. Stát se to může do 5 minut od přehrávání nebo 20 to je jedno. Když v tu chvíli budu chtít resetnou PC tak to skončí na odhlašuji a tam to aji zůstane. Po resetu když se budu dívat jenom na youtube, tak to je vpoho, aspoň se nevyskytl problém.

Má někdo tuto zkušenost? Co stím, kromě formátu:).

Děkuji za odpověď.

problém nieje v aktualizáciách,ale v konflikte rôznych kodekov z BS a iných playerov,pokial máš riadne zakúpenýú plnú verziu BS playera,tak sa obráť na podporu výrobcu,pokial máš len neregistrovaný trial,tak ho odstráň z pc a skús vyčistiť registre,neregistrovaný trial obsahuje aj rôzny adware a spol,ktorý dokáže vyrobiť rôzne nepredvídatelné ,ťažko riešitelné problémy....