Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systémové požadavky

Zdravím. Potřeboval bych poradit jestli mi program, který má tyto systémové požadavky pojede na mojem PC.

Požadavky programu
CPU: Dual Core Intel Pentium 4 3.0 GHz / Intel Core 2.0 GHz / AMD Athlon 3200+ or faster
RAM: 1 GB
Video Card: NVIDIA GeForce 7800 / ATI Radeon 1800 with Shader Model 3 and 256 MB VRAM or faster
OS: Windows XP

Můj PC
Intel Core Duo processor T6600 (2.2 GHz, 800MHz FSB)
NVidia GeForce G105M (Up to 2303 MB Turbo Cache)
4GB Memory
Windows 7 SP1

Díky.

Nebylo by jednodušší napsat přímo název toho programu? :-? Třeba ho někdo používá a mohl by napsat, na jaké sestavě mu jede.

Požadavky programu bývají často hodně nereálné - jedna věc je konfigurace, na které půjde program spustit, druhá věc je sestava, na které poběží plynule. Ty máš teda notebook?