Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Black Screen po spuštění Pc

Dobrý den,
Dnes jsem si měnil grafickou kartu z ATI Radeon HD 5770 na nVidii GeForce 8600 GTS, věe proběhlo v pořádku, dokud jsem nenainstaloval driver pro tu nV, jakmile jsem ho nainstaloval, systém se mě zeptal, zda chci restartovat PC a já dal ano, po restartu počítač asi 10 vteřin jede normálně a potom to hodí černou obrazovku a nedá se nic dělat.Podle mě je problém v tom, že mám nainstalovány oba ovladače, jak pro ATI, tak pro nV a nevím, jak je odinstalovat, když za 10 vteřin se celý Pc sekne a black screen.
Právě jedu v nouzovým režimu a tady je zatím vše Ok.
OS: Win 7 64 Bit
Díky

Dobrý den, tak ten problém s černou obrazovkou po spuštění Pc se mi vyřešit nepodařilo (Oba ovladače jsou odinstalovány, ale pořád to píše, že jeden z nich ruší stabilutu systému) a ted' přichází na řadu reset celého počítače, aby jsem to měl čistý, bez ničeho a pokud možno, aby se zachoval jen Windows.Jenže jsem to ještě nikdy nedělal a potřebuji od Vás radu, jak to správně udělat.

Díky :-)