Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyber graficke karty

dobry den
potreboval bych poradit s vyberem graficke karty

rad bych aby zvladla nynejsi hry minimalne na stredni rozliseni a prehravani filmu ve full HD

MB: M4A89GTD PRO/USB3

cpu na kancelarskou praci??? lol

no nebudu se hadat... proste bych rad nejakou levnou grafu abych rozjel obcas nejakou hru :-)

zadnej parmen nejsem takze ten seznam beru jako srandu

rad bych rozjel crisis 2 a obcas si pustil filmek ve full HD (mam integrovanou 128mb a fimy v hd prehraju vpoho jen pri nerocnejsich videi se mi zda ze se to nepatrne trha ale to uz jsou opravdu kvalitni videa)
a to by nejaka levna grafa mela snad spravit

S grafickýma kartama je to jako se vším - je to o ceně. Za laciný peníz nemůžeš čekat muziku jak v opeře, ale leda tak vesnickou kutálku. Takže pokud chceš hrát hry na větší detaily a rozlišení, musíš si připlatit. Co jsem uvedl, je opravdu základ, sám to mám doma, ale zas tak moc hry nehraju, zvláště ne nový, takže mi to stačí.