Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nod, Avast a s PC je Amen!!!

Prosím pomozte!!!

Včera jsem si usmyslela, že si stáhnu nějaký antivirový program. Tak jsem nejdřív stáhla Nod32, ale hned po nainstalování jsem zjistila, že je to jen zkušební verze, tak jsem stáhla Avast free a Nod chtěla odinstalovat, ale už mě to nepustilo na Přidat nebo odebrat programy - naskakovala tabulka Chyba aplikace - Inicializovaná (Inicializace) aplikace (0x0000000000) Pro ukončení stiskněte OK - nebo tak nějak. S hrůzou jsem zjistila, že už mi nejde otevřít ani Mozilla ani Explorer ani Skype::)pořád stejná tabulka, ale to ještě nebylo to nejhorší, rozhodla jsem se PC restartovat a už nenaběhnul!!! Začíná se jako spouštět, ale jakmile dojde k obrázku Windows XP Professional, tak místo aby se dál spouštěl se jakoby restartuje a takhle pořád dokola, dokud ho ručně nevypnu.

Můžete mi ho prosím zachránit?

Díky Katka

No nejspíš to máš zavirované a oba antiviry se sekli na nějakém zavirovaném souboru. Protože normáloně avast a nod jdou oba nainstalovat najednou a jen pekelně brzdí systém.
Příště si prosím zapamatuj jeden antivir.

HURÁ! Píšu ještě dnes odpoledne, takže to znamená, že se to podařilo:)) NOD odtranit nešel - psalo to, že Instalační služba není přístupná (v nouzovém režimu), ale Avast naštěstí šel, a když jsem PC pak zrestartovala, tak už naběhl normálně a NODa jsem odstranila v normálním režimu. Takže to vážně bylo těma programama::) Chránily mi to natolik, že mě tam ani nepustily:-D Strašně MOC vám všem DĚKUJU!!!