Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dva OS

ahoj, mám takovej problém a nevim si s nim rady. Chtěl jsem přeinstalovat Windows, ale namísto abyjsem formátoval C, tak jsem omylem dal ,,smazat oddíl,, a poté naistaloval OS, takže teď mám v pc dva Os, ale v biosu se mi ukazuje pouze 1, a to místo který zabíral ten starý OS, už nemohu využít. Bohužel jsem navíc zjistil že nemohu naistalovat Zvukovou kartu, protože mi to hlásí že již je naistalována. Poradíte mi někdo ? prosím. děkuji

bios ti ukazuje jen celý disk. o jeho oddílech nic netuší.
abys omylem nezformátoval špatný oddíl, máš je jistě pojmenované.
programy a data normálně leží na disku, ne v ramce. ramka je pracovní paměť, funguje jen po zapnutí, běží v ní v podstatě to co vidíš na monitoru. ramku mazat nepotřebuješ (s vypnutím pc se maže sama).
ovladač zvukovky ti nefunguje, protože neinstaluješ správný, nebo protože jsi nejdřív nenainstaloval driver chipsetu.

nech si to všechno od někoho ukázat, toto by bylo na týden.