Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaheslování internetu

v práci jsou moji zaměstnanci neustále na internetu a rád bych jim v tom zabránil. jde pouze o připojení k exploreru nebo firefoxu. ke složkám a souborům přístup potřebují. dá se to nějak nastavit? nastavil jsem si přihlašovací heslo jako administrátor, ovšem netuším, kde nastavit blokování internetu pod nějakým heslem.

jedná se pouze o jeden počítač v restauraci. je propojen s pokladnou, tak je potřeba přístup ke složkám. pouze bych je potřeboval odskřípnout od prohlížení internetu. ovšem když přijdu já, nebo někdo z rodiny, tak bych chtěl mít prohlížeč přístupný.