Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc se zasekne

Dobrý den,
řeším problém s pc.V sobotu jsem se rozhodl přeinstalovat pc.V neděli vše jelo ještě v pořádku ale v pondělí při hraní Minecraftu zasekl pc a následně restartoval.
Od té doby se zasekne buďto hned po nájezdu na plochu nebo i při obyč. prohlížení internetu.Odinstaloval a nainstaloval jsem znovu ovladače grafiky atd.Problém však stále přetrvával,zkusil jsem tedy i test antiviru 2x a taky nic.Rozhodl jsem se tedy znovu nainstalovat windows výsledek znáte...
Teda jsem vyloučil problém softwarový.

Má sestava:

WIN 7 Ultimate 64-bit
Asus P7P55 LX
Intel Core i5 760
8GB DDR3
NVIDIA GeForce GTS 450 (1024 MB)

Taky mě napadl ,že odešlo chlazení na procesoru ale vše jede a teploty jsou v normálu.
Prosím o nějakou radu.

něco jsem našel
Kernel-EventTracing:
Bylo dosaženo maximální velikosti souboru pro relaci Circular Kernel Context Logger. Proto mohou být ztraceny (neprotokolovány) události pro soubor C:\Windows\system32\WDI\LogFiles\BootCKCL.etl. Maximální velikost souborů je aktuálně nastavena na 104857600 bajtů.

Kernel-Power:
Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení.

tak myslím že problém vyřešen,byl to problém se softem přesněji s ovladačem grafiky,říkal jsem si když už sem to přeinstaloval stáhnu nové ovladače ale vtom byl ten zakopaný pes ,v těch nových byl nějaký problém nainstaloval jsem starší s cd a vše ok už hodinu bez zaseku a test pcmarku taky v pohodě ani se nesek jak předtim