Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TP-link WR1043N jakou router a D-link DWL900AP MAC filtr

Dobrý den mám router pro domácí síť TP-link WR1043N a na něj mám připojen D-link DWL900AP jako bezdrátový přístupový bod (pro PC bez wifi karty)a chtěl bych nastavit filtr mac adres ale bohužel když v routeru nastavím mac adresu PC tak mě to k routeru se zapnutým filtrem (přes d-link...) nepustí. Zkoušel jsem to s notebookem který má svoji wifi přes svou wifi bez problémů ale přes d-link taky nejde připojit když je zapnutý filtr, bez zapnutého filtru samozřejmě funguje bez problémů. Nemá s tímto někdo zkušenosti, co je třeba nastavit? Může to vůbec fungovat? Předem díky za odpověď.

Po prve ta ochrana je zbytocna, staci ti mat zapnute wpa, aj ked ta 900 vie len wep bohuzial, pretoze ma snad uz 7-8 rokov, za druhe pri routovani (neviem, ci vie 900 bridgovat) ti neprechadza dalej mac adresa, ale len ip, cize vsetky preroutovane zariadenia maju potom rovnaku mac a to mac toho routra (u teba tej 900).