Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde nainštalovať WiFI kartu do PCMCIA

Zdravim . Mam WiFI kartu AIRLIVE WL-5460PCM a notebook Dell Latitude D620. Ked kartu strčim do slotu tak vybehne že ju najde že ju treba nainštalovať. Tak to vezmem cez sprácvu zariadení tak kliknenm na to zariadenie ( je tam žltý výkričník) a potom dam inštalovať z vlastneho adresara a z drivera ktorý som stiahol dam aby to inštalovalo zo suboru XP. Inštalacia prebieha tak si to vypýta súbor MRVW13B.sys ktorý je v subore win/system 32/ drivers/MRVW13B.sys . Ked na to kliknem inštalacia prebehne ale potom napiše Cannot Start this hardware. Fakt nwm čo mam robiť. Notebook MAL wifi ale povodna wifi karta odišla tak preto to riešim PCMCIA. Win je XPPro SP3. Ak treba aj bližšiu konfiguraciu NB tak poskytnem.

Vopred Dakujem
Změna kategorie, původně: Programování (JaFi)

dam inštalovať z vlastneho adresara a z drivera ktorý som stiahol dam aby to inštalovalo zo suboru XP. Inštalacia prebieha tak si to vypýta súbor MRVW13B.sys ktorý je v subore win/system 32/ drivers/MRVW13B.sys .

To je samozřejmě pitomost, ten soubor musí být součástí toho driveru. Odkud jste ten driver stáhnul?

ani v spravci zariadeni sa nič nezmeni.. stale je tam iba iba ethernet controller. Ale ked to inštalcujem cez správcu zariadeni tak mi nepiše už Ethernet.......... ale Marvell libertas 802.11b/g Wirelees LAN Client adapter ale stale je tam vykričnik a karta nefunguje .

To je takto. Ten subor je v adresari Drivers s názvom Windows XP ( v nom su ešte Mrv8000c.inf a Mrv8000c.cat ) Začne prebiehať inštalacia a potom sa ozve že k inštalacii potrebuje aj ten subor čo je vo Windows/system 32 / (už nwm ako sa vola) tak dokonči inštaláciu a napiše cannot.... a zase nič :(/

pcmcia se instalují stejně jako usb krámy: nejdřív instaluješ ovladač, potom teprv zarazíš pcmcia dovnitř.
to je údajně logický postup pro ultrapnp krámy.

vyhoď pcmcia ven, zbav se špatně nainstalovaného ovladače -> cmd.exe:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

dát zobrazit skrytá zařízení a odebrat tvůj pokus.

potom znovu nainstalovat ve správném pořadí.