Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI Radeon HD 4650 1024 MB GDDR2 AGP problem.

Zdravim, mam mensi problem s grafikou, nedavno jsem si koupil grafiku ATI Radeon HD 4650 1024 MB GDDR2 AGP.Nainstaloval jsem potrebne aktualizovane ovladace a vyskytlo se nekolik problemu : pri nacteni jakehokoliv videa, napr: youtube, stream apod. mi to hodi modrou smrt a pocitac se restartuje, pri hrani her napr: call of duty 2 se hra velmi seka, obcas se taky stane kdyz najedu do slozky s filmy (slozka obsahuje X filmu a serialu) tak to opet hodi modrou smrt.
Nekolikrat se mi sekne cely obraz a musim provest tvrdej restart.
Tak bych se chtel zeptat jak bych tento problem mel vyresit.

Muj HW & SW je :

Základni deska Asus K8N-E Deluxe - nForce 3 250
Typ CPU AMD Athlon 64, 2200 MHz (11 x 200) 3200+
Pracovní paměť 1536 MB
Grafický adaptér ATI Radeon HD 4600 Series (1024 MB)

Typ počítače Jednoprocesorový osobní počítač s rozhraním ACPI
Operační systém Microsoft Windows XP Professional
Aktualizace Service pack Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702 (IE 8.0)
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Predem dekuju ;)

Pokud budete potreboval dalsi informace ohledne meho PC tak rad doplnim, (OS jsme preinstaloval X krat a stale stejnej problem, v modrem testu co se objevi mi to pise neco s ovladacem ale pak to zmizi tak nemam sanci si to precist cele).

Tak jsem odinstaloval ovladac a zkusil sputit youtube a to bezi tak tomu moc nerozumim.Zkousel jsem nainstalovat ovladac primo od vyrobce grafiky ale instalace nelze dokonci, nechal jsme to nekolik desitek minut instalvoat a stale to je zmrazene a procenta instalce zustavej na stejnem miste.

V první řadě potřebuješ driver chipsetu (nVidia nForce chipset drivers - gůgluj). Až potom instaluj ovladač grafiky, nikoliv ovšem staženinu z Netu, alébrž kousek z CD ke kartě (není to jedno! obsahuje to AGP patch!). Jestli se ti to povede zprovoznit, máš volný lupen na loď k Avalonu.

Zdravim, poridil jsem si tu samou kartu a mam ten samy problem. Mam i docela podobnou PC sestavu. Vyzkousel jsem skoro vse, ale problemy stale pretrvavaji a uz jsem celekm zoufaly :.( Neexistuje prosim Vas jeste nejaka jina alternativa rozchozeni teto karty? Kdyztak muj mail odin007(zavinac)seznam.cz Predem diky za ty kdo se ozvou.