Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s OpenOffice prezentací

Dobrý den,
mám problém s prezentací v Openoffice 3.0. Dělal jsem prezentaci automaticky se mi uložila,ale musel jsem restartovat počítač.protože se mi zasekl a nešlo nic dělat. Po restartu jsem znovu otevřel prezentaci a dal obnovu,místo snímku a textu jsou jen ################### v listech jako by jste spustili word. Skusil jsem obnovu systemu z neděle a přeintsalovat OO na 3.0, ale problém stále trvá.
Děkuji předem za pomoc.

Toto robis obrovsku chybu. Za jednu z genialnych vlastnosti OO povazujem prave obnovu dokumentov. Mnohokrat sa mi stalo, ze my synator vypol nasilu nb, alebo musel byt resetnuty a prave OO mi vzdy obnovil dokumenty uplne korektne. Naopak pri praci s MSO (aj ked je pravda, ze naposledy vo verzii 2003) sa mi stalo viackrat, ze takto otvorene a naslednej uzavrete dokumenty obnovit nepodarilo.
Navyse dolezite dokumenty sa maju zalohovat priebezne, idealne na sietove ulozisko cez sycnhronizator a valat v tomto pripade vinu na OO sa mi zda dost alibisticke.