Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Foto ramiky

Ahojte ,chcem vas poprosiť o radu ,,stiahol som si z netu par krasnych foto ramikov a teraz by som si chcel upraviť fotky ,proste oramovať ich ,lenže neviem ako na to ,inak povedane s akym programom,myslel som si že mi nato bude stačiť zoner a nejde mi to ,,poradite mi

Není nic jednoduchšího,než Photofiltre.Obrázky do rámečků se dají vložit taky,má jich několikero a další tuna se dá stáhnou i z ofic.webu.Mají příponu *.gif a vloží se do složky s programem o názvu Mask.Tedy:
Tento počítač/C/program files/photofiltre/Mask
Klep na obrázek.

EDT:/takže podívat se,jakou mají rámečky příponu,pozor..barevné mohou mít jinou,např *.png.
Projít složku s tím programem,najít tu správnou a do ní vložit stažené rámečky.
U každého programu se ta složka může jmenovat jinak.
V Zoneru je to např.Envelopes.